פינוי עיזבון

פינוי עיזבון, כלומר כל התכולה שנשארה בדירה של אדם שהלך לעולמו, הוא מלאכה רגישה מאין כמותה. חלק מהחפצים מעוררים זיכרונות מכל השנים, ועצם הפינוי כרוך בהשלמה עם האובדן. בהתאם המרכז לפינוי דירה בישראל מבצעת פינוי עזבונות על בסיס קשב מלא ללקוח ובשיתוף פעולה מלא איתו לאורך כל התהליך, כך שגם הפינוי עצמו וגם התוצאה יהיו לשביעות רצונו המוחלטת.

מתי צריך שירות פינוי עיזבון?

על-מנת לפנות עזבון נדרשים גם תעצומות נפש, גם זמן רב ובמקרים רבים גם כוח פיזי. אם יש לכם את כל אלה, ייתכן שתוכלו להסתדר גם בלי פינוי מקצועי. יחד עם זאת כדאי לדעת שיש גם לא מעט פציעות תוך כדי פינוי עזבונות לא מקצועי, עקב חוסר המיומנות ומפני שבסופו של דבר העבודה הרבה יותר קשה מכפי שזה נראה בהתחלה לעיניים לא מנוסות. גם כאבי גב הם תופעה נפוצה, ולכן כדאי להפקיד את המשימה התובענית בידיים מקצועיות.

קבלו הצעת מחיר ללא התחייבות

ההתנהלות היעילה שלנו מאפשרת לנו לגבות מחירים נמוכים ומשתלמים במיוחד עבור כל פינוי עיזבון. לקבלת הצעת מחיר ספציפית עבורכם, בהתאם למאפייני העיזבון, מוזמנים ליצור איתנו קשר – ללא כל התחייבות מצדכם. מבטיחים לספק הצעת מחיר שהופכת את הפינוי למשתלם במיוחד.

ליצירת קשר עם נציג השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם:

פינוי של העיזבון - למה לבחור בנו לביצוע המשימה?

הניסיון הרב של חברת המרכז לפינוי דירה בישראל הופך את השירות שלנו ללא פחות ממצוין. בפרט אנחנו מבצעים מיון יסודי עוד לפני התחלת הפינוי, כך שגם אם ישנם פריטים בעלי ערך, רגשי או כספי, שאינכם מודעים אליהם – אנחנו נסב את תשומת הלב שלכם כך שתוכלו לשמור עליהם (או למכור / לתרום, לבחירתכם). גם העבודה הזהירה ששומרת על מה שנשאר בדירה וגם על הדירה עצמה היא סיבה טובה לבחור בנו.

היתרונות שלנו בביצוע פינוי של עיזבון

פינוי עיזבון הוא שירות שמחייב רגישות גבוהה ואמינות ללא פשרות, וזאת בנוסף ליכולות המקצועיות – ואלה בדיוק האיכויות שמאפיינות את המרכז לפינוי דירה בישראל. כמו כן אנחנו מקפידים לפנות את התכולה המיותרת אך ורק לאתרים מורשים כדי לא לסבך אתכם עם הרשויות, ועל עבודה זהירה כדי שלא תיגרם לכם עוגמת נפש מול השכנים בבניין – כל מה שצריך כדי שתעברו את התהליך בלי מתח ובמקסימום שקט נפשי.

התקשרו לייעוץ דילוג לתוכן