פינוי תכולה

פינוי תכולה מיותרת – מדירה, ממשרד, ממחסן, מחצר ומכל מקום אחר – הוא פעולה שמצריכה מיומנות גבוהה. המרכז לפינוי דירה בישראל היא חברה ותיקה שצברה ניסיון רב בביצוע כל סוגי הפינויים, של כל סוגי התכולות, ובהתאם היא יכולה להבטיח וגם לקיים שירות מקצועי, מהיר ואמין.

מתי צריך שירות פינוי תכולה?

ככל שהתכולה רבה יותר, ובפרט אם היא כוללת חפצים גדולים וכבדים, כך כדאי יותר להיעזר באנשי מקצוע מיומנים. ניסיון לפנות את התכולה באופן עצמאי עלול להסתיים בפגיעה פיזית עקב חוסר המיומנות, בכאבי גב וגם בנזקים לדירה או לחדר המדרגות / למעלית. כמו כן את התכולה יש לפנות רק לאתרים מורשים, כך שמדובר בטרחה לא מועטה –  טרחה שכמובן נחסכת כשבוחרים באופציה של פינוי התכולה עם חברה מומחית לכך.

קבלו הצעת מחיר ללא התחייבות

מחיר פינוי התכולה נקבע על סמך שורה ארוכה של פרמטרים. אנחנו מתחייבים בכל מקרה להציע לכם מחיר נמוך – בלי שום מחויבות מבחינתכם. ברגע שתיצרו איתנו קשר ונבין מה היקף העבודה, תקבלו מאיתנו הצעת מחיר משתלמת במיוחד ומותאמת ספציפית עבורכם.

ליצירת קשר עם נציג השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם:

פינוי תכולה למה לבחור בנו לביצוע המשימה?

חברת המרכז לפינוי דירה בישראל מקפידה על אמינות ללא פשרות. כך למשל כשאנחנו מגלים תוך כדי הפינוי פריטים שבעלי הנכס כלל לא היו מודעים לקיומם, ובפרט כשמדובר על פינוי ירושה, ובמקרים אלה אנחנו מיד מעדכנים את הבעלים ופועלים על-פי הנחיותיהם. בנוסף מתאפיינת העבודה שלנו ביעילות וגם בזהירות, וכמובן בהתנהלות אחראית כדי שלא להוביל לקונפליקטים מול השכנים.

היתרונות שלנו בביצוע פינוי תכולות

הניסיון הרב שלנו מתורגם בכל פינוי של תכולות לעבודה מקצועית, יעילה, מהירה וגם זהירה. הביטוח המלא על השירות תורם גם הוא לשקט הנפשי שלכם, ובמידת הצורך נבצע עבורכם גם פעולות משלימות כמו ניקיון מקיף ויסודי, חיטוי והדברה – כל מה שצריך כדי שאפשר יהיה להפיק מקסימום תועלת מהנכס תוך זמן קצר מאוד.

התקשרו לייעוץ דילוג לתוכן