אגרנות כפייתית- איך מתמודדים עם זה?

המין האנושי מתפתח כל הזמן ואחת הקפיצות המשמעותיות באה  לידי ביטוי ביכולת לאסוף חפצים כחלק מתחביב לטובת תיעוד ושימור. עם זאת, אגרנות שאינה בשליטה ושאינה משרתת מטרה שאינה האגירה עצמה היא בעיה בפני עצמה והיא עלולה לרמז על שלל בעיות רגשיות ונפשיות. אגרנות כפייתית היא חוויה של חוסר שליטה שמחייבת עזרה מקצועית גם בהיבט הנפשי אבל גם בהיבט של הטיפול בבית.

שלב 1- הפנייה

לכאורה פינוי דירה של אגרן כפייתי נשמעת כמו משימה שכל אחד יכול להתמודד איתה, אבל בפועל מדובר על משימה שהיא בגדר הבלתי אפשרית. בית של אגרן כפייתי לא רק עמוס בחפצים אלא גם מלא באשפה ולכלוך ואין שום סיכוי שאדם פרטי ללא ציוד מקצועי וכוח עבודה יוכל להתמודד עם הכמויות הללו. לא זו בלבד אלא שבתנאי תברואה כה ירודים כמו בתיהם של אגרנים כפייתיים סביר להניח שניתקל במזיקים, מכרסמים ועוד צרות תברואתיות אחרות שמחייבות עזרה של איש מקצוע.  לצד אלו יש גם את ההיבט הרגשי שבו בני המשפחה נדרשים להתמודד עם בעיות רגשיות של האגרן ולא תמיד יש להם את היכולת לבצע את הפינוי בנסיבות הללו.

קבלו הצעת מחיר ללא התחייבות

התחייבות נוספת של המרכז לפינוי דירה בישראל היא למחירים הוגנים ומשתלמים. כדי לקבל מאיתנו הצעת מחיר אתם לא צריכים להתחייב לכלום – רק לפנות אלינו, ואנחנו כבר נבחן את מצב הנכס ואת שאר המאפיינים הרלוונטיים, ונחזור אליכם עם הצעה כדאית מאוד.

ליצירת קשר עם נציג השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שלב 2 – פגישה

המרכז לפינוי דירה בישראל מתחיל את התהליך של פינוי דירה של אגרנים כפייתיים בפגישת ייעוץ ללא התחייבות. מטרת הפגישה היא להבין מה יש לבצע בדירה וכן לקבוע את לוחות הזמנים, המחיר עוד. אנו מקדישים את הפגישה המקדימה גם כדי להבין באיזו מידה מוכן או לא מוכן הדייר בבית לשתף פעולה ובמידת הצורך נסייע גם לרתום אותו לתהליך.

שלב 3 – תהליך הפינוי והניקוי

פינוי דירה של אגרנים כפייתיים אינו דבר של מה בכך. מדובר במשימה מורכבת שמחייבת כוח עבודה מקצועי, ציוד מתאים ואמצעי מיגון. את התהליך נבצע לפי דרישת הלקוח ולפי לוחות הזמנים שנקבעו איתו. במהלך העבודה נפנה את האשפה לאתרי אשפה מוכרים ונימנע מהשלכת אשפה לפח האשפה השכונתי כדי לא למשוך מזיקים. את התכולה השמישה ניתן להעביר לתרומה או למכירה לפי בקשת המשפחה ואת הבית עצמו נעביר חיטוי, הדברה, שיפוץ קל וארגון מחדש.

שלב 4 – שמירה על שיגרה מסודרת ונקיה

לאחר ביצוע פינוי דירה מקצועי יש להבטיח שמירה על שגרת חיים נקייה ותקינה. זה יתאפשר בזכות חללי האחסון שנתקין בדירה, הסדר וכמובן מעורבות של המשפחה ותחזוקה נכונה של הנכס.

קבלו הצעת מחיר ללא התחייבות

המרכז לפינוי דירה בישראל מבטיח לכם מחירים הוגנים ומשתלמים לתהליך מיטבי שיביא לשיפור באיכות החיים של האגרן ומשפחתו. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או בעיה. לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות צרו עמנו קשר ונשמח לסייע.

התקשרו לייעוץ דילוג לתוכן