פוליש

פוליש מקצועי משדרג באופן משמעותי לא "רק" את המראה של הרצפה, אלא הופך את החלל כולו להרבה יותר מרשים. עם ציוד מתקדם וחומרים מתאימים ניתן להעלים שכבות לכלוך שכבר הפכו לכאורה לחלק בלתי נפרד מהחיפוי, ושומנים שלא ניתנים להסרה בעזרת חומרי ניקיון רגילים. חשוב לציין כי גם פוליש ווקס וגם קריסטל הן פעולות שנדרשת מיומנות גבוהה כדי לבצע אותן.

מתי צריך את השירות?

בכל מקום שבו הרצפה הפכה לדהויה עם השנים, מלוכלכת ואולי אפילו בעלת מראה מוזנח, פוליש הוא פתרון מוצלח מאוד להחזרת המראה הבוהק והיפה למרצפות האבן. שירות זה מחולל פלאים במשרדי יוקרה, בלובי של מגדל מגורים, במוסדות ציבור שרוצים לכבד את המגיעים אליהם, בקניונים וגם בבתים פרטיים שבהם מותקנת רצפה מושקעת שזקוקה לתחזוקה מוקפדת.

קבלו הצעת מחיר ללא התחייבות

על-מנת שנוכל לספק הצעת מחיר מותאמת עבורכם, בהתאם לסוג הרצפה והשטח שאותו תרצו לחדש ולייפות, מוזמנים ליצור איתנו קשר. הפנייה הינה ללא התחייבות מצדכם אלא רק מצידנו – למתן שירות מקצועי ומוקפד במיוחד.

ליצירת קשר עם נציג השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם:

פוליש - למה לבחור בנו לביצוע המשימה?

חברת המרכז לפינוי דירה בישראל צברה ניסיון רב גם בביצוע פוליש מכל הסוגים לכל סוגי חיפויי הרצפה, לרבות גרניט פורצלן, רצפת טרצו, אריחי קרמיקה, פרקטים, בטון מוחלק שהפך ללהיט בשנים האחרונות, שיש ועוד. אנחנו מקפידים לעבוד אך ורק עם חומרים איכותיים ובטיחותיים, וכמובן מתאימים את סוג הפוליש לסוג הרצפה כדי ליצור את התוצאות המרשימות ביותר האפשריות.

היתרונות שלנו בביצוע פוליש

השירות של המרכז לפינוי דירה בישראל מתאפיין בזמינות גבוהה, כך שלא תצטרכו לסבול את המראה הנוכחי של חיפוי הרצפה עוד זמן רב. דגש נוסף מבחינתנו הוא עבודה יעילה, כך שההפרעה לשגרת היומיום תהיה מינימלית, וכמו כן השארת המרחב נקי ומסודר. ציוד מתקדם, חומרים מובחרים וניסיון של שנים רבות מאוד משלימים עבודה משתלמת.

התקשרו לייעוץ דילוג לתוכן