אגרנות כפייתית- מה חשוב שנדע על התהליך של פינוי דירה?

לא תמיד קל להבין מה מתרחש בביתו של אדם ובפרט כאשר מדובר על אנשים שלוקים באגרנות כפייתית. אגרנות כפייתית היא הפרעה נפשית שיש לטפל בה על ידי גורמי מקצוע. מעבר לצורך לטפל בבעיה מיסודה מההיבט הרגשי, חשוב לתת את הדעת גם על ההיבט הפיזי- מצב הדירה עצמה. אחד האתגרים לבצע תהליך של טיפול בדירה של אגרן כפייתי טמון בחוסר שיתוף פעולה מצידו של האגרן לבצע תהליך של פינוי בביתו.

שלב 1- הפנייה

לא מעט בני משפחה חשים בושה, מבוכה ותסכול נוכח הגילוי שבן המשפחה הפך להיות אגרן כפייתי. במרבית המקרים ממדי התופעה מתגלים רק כאשר היא יוצאת משליטה בשל ריח רע, תלונות מהשכנים או כניסה מקרית של בן משפחה או חבר אל תוך הבית. המרכז הישראלי לפינוי דירה מכיר את התופעה היטב יודע כיצד להתמודד עם מקרים קיצוניים של אגרנות וגם במידת הצורך להביא את האגרן עצמו למידה משביעת רצון של שיתוף פעולה בתהליך.

קבלו הצעת מחיר ללא התחייבות

על אף המורכבות הרבה של פינוי האגרנות הכפייתית, אנחנו מתחייבים למחירים נוחים. מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל הצעת מחיר – ללא כל התחייבות מצדכם. העלות מחושבת על סמך שטח הנכס, כמות הפריטים שיש לפנות, מורכבות הפינוי (למשל דירה בקומה שלישית בבניין בלי מעלית) ועוד.

ליצירת קשר עם נציג השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שלב 2 – פגישה

לא קל להודות בצורך לקבל עזרה, אבל בזכות הניסיון הרב והרגישות שלנו כלפי התהליך והמשפחה אנחנו מצליחים פעם אחר פעם להתיר את ההתנגדויות ולהוביל את המשפחה להבנה שנדרש תהליך שיקום מלא לבית. בפגישה שנקיים נסביר על התהליך, נשמע על האתגרים, הצרכים והדרישות של המשפחה ובהתאם נבנה יחד תכנית ונכין הצעת מחיר. מצדכם אין כל התחייבות, מצידנו אנחנו מתחייבים למחיר הוגן ולשירות מקצועי

שלב 3 – תהליך הפינוי והניקוי

מדובר כאמור על תהליך ומשכך לעתים נדרשים כמה ימים עד להשלמתו. בשלב רא/שון נפנה את כל הפסולת לאתרי אשפה כדי למנוע התפשטות מכרסמים ומזיקים בסביבת הבית. בשלב השני נמיין את התכולה ונארוז בארגזים ונעביר לטיפול המשפחה. בשלב השלישי נפנה את הריהוט בין אם לתרומה, למכירה או לחיטוי לקראת החזרה לבית. לאחר מכן נחטא את הדירה, נבצע הדברה ותיקונים קלים לפי הצורך.

כל התהליך נעשה על ידי צוות מקצועי ומנוסה עם ציוד מתאים כמו מנופים, ארגזים, חגורות, חליפות הגנה, נעליים גבוהות, חומרי ניקוי חזקים במיוחד ועוד.

שלב 4 – שמירה על שיגרה מסודרת ונקיה

לא קל לשמור על שגרת ניקיון בבית של אגרן כפייתי ולכן חשוב ביותר לשמור על קשר עם המשפחה ולוודא שהבית נשאר במצב תקין תברואתית ובטיחותית. מעבר להדרכה שנעניק לבני המשפחה אנחנו עומדים לרשות המשפחה לביצוע פינוי מעת לעת כדי להימנע מאגרנות שתצא משליטה.

מי אנחנו

המרכז הישראלי לפינוי דירה מתמחה בביצוע פינוי אגרנות כפייתית מזה שנים ומעניק ללקוחותיו שירות כולל ומלא במחירים הוגנים. פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר ללא התחייבות על פינוי דירה של אגרנים כפייתיים.

התקשרו לייעוץ דילוג לתוכן