אגרנים כפייתיים?
אתם לא לבד, הגיע הזמן לפנות ולהתחיל מחדש

המרכז לפינוי דירה בישראל יעניק לכם את האפשרות להתחיל את החיים שלכם מחדש ולהכניס אור בבית, גם כשנראה שאין סיכוי. אנחנו כבר הצלחנו

חכם סיני אמר פעם "כשהמיטה מסודרת, הראש מסודר", גם האימהות והסבתות של אז, הרבו לציין את חשיבות הסדר והניקיון לאדם ולשיפור היכולות שלו לחיות חיי שלווה ונעימות. אך מה עושים כשמדובר באגרנות? או באגרנות כפייתית? האם ניתן להשתלט על בתים מלאים עד אפס מקום, במובן הלא נעים של המילים? האם ניתן להשליט סדר ולהביא מעט אור לקירות הבית? אנחנו במרכז לפינוי דירה בישראל, זה 25 שנים, מתמחים בדיוק בתחום הזה. אנחנו למעשה מפנים בתים.

אגרנות זה לא הסוף

האנשים האגרנים, שעלולים לבסוף להיות אגרנים כפייתיים, מתאפיינים בתכונה שגורמת להם להרגיש כאילו כל חפץ או מסמך, חיוניים להם ביותר, הם סובלים מהיצמדות יתר לכל דבר שעבר דרכם או לידם במהלך היום, שומרים עליו קרוב אליהם. הם מגיעים בסופו של יום לבית עמוס עד לעייפה, במכתבים, בחפצים, בעיתונים ישנים, בגדים שמזכירים להם חוויות נשכחות, ואינספור פריטים. המצב הזה מביא אותם לסבל נפשי רב. הבית הופך להיות עמוס ומחניק, גם מבחינה פיזית, האוויר מצטמצם ומתלכלך, העובש מתפשט על הקירות ובין החפצים, וריחות של התיישנות וטחב ממלאים את הבית. הגישה למדפים ולרהיטים ואפילו חלונות הבית – נחסמת, והחיים הופכים מסורבלים. וגם מבחינה נפשית, ישנם אגרנים שתוך כדי החיים הפכו להיות בודדים יותר, ומדוכאים יותר, אין יוצא ואין בא לביתם. וזהו מעגל שמזין את עצמו. לאחר תקופה מסוימת שהבית מתחיל לאבד את צורתו, מגיעה הבושה ועמה חוסר היכולת לבקש עזרה.

קבלו הצעת מחיר ללא התחייבות

מוזמנים לפנות אל המרכז לפינוי דירה בישראל ולספר לנו איפה נמצא הנכס שזקוק לניקיון יסודי, מהו השטח שלו ומהו המצב הנוכחי. על בסיס הנתונים הנ"ל, וייתכן שגם ביקור במקום – ללא כל התחייבות מצדכם – נספק הצעת מחיר מותאמת ספציפית עבורכם ובעיקר משתלמת.

ליצירת קשר עם נציג השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם:

לפנות מקום לאור

השלב הראשון שנדרש כדי לצאת ממקום של אגרנות ולהתחיל לחיות את החיים מחדש, הוא כמו בכל סיטואציה מורכבת בחיים, להבין שאנחנו לא יכולים לצאת משם לבד. התובנה הזו מביאה אותנו להודות בכך שיש בעיה, ולבקש עזרה מהמכרים מהקרובים או מכל אדם אחר שנראה לנו שיכול לסייע לנו לצאת מהמצב הנורא. לעיתים האגרנים עצמם לא במצב נפשי שמאפשר להם לבקש עזרה ולכן על משפחתם לעשות עבורם את הצעד הזה ולחפש את האדם הנכון שיוכל לפנות מקום לאור, פיזי ונפשי גם יחד. עליכם לדעת שמניסיוננו הרב נוכחנו לראות, שעם פינוי החפצים, הניירות המיותרים והאנרגיה הדחוסה, נכנסות להן קרני אור הביתה, אוויר צח וחדש ממלא את הבית ומאפשר לאדם האגרן להאמין בזה שיכול להיות מצב אחר בו הבית נושם ומקבל צורה, והוא יכול להתחיל בחיים חדשים של ניקיון סדר ושפיות.

פינוי בתים זה המקצועיות שלנו

לשם קבלת העזרה המיטיבה ביותר, נדרש לפנות לאנשי המקצוע. אם האגרנים יבקשו מאנשים רגילים לסייע להם בפינוי, הם עלולים להיתקל במבטים שופטים, מבקרים או מרחמים. באבחונים שונים על מחלות נפש שונות ואף לעג ובוז נסתרים. ולכן רוב האגרנים נמצאים עדיין במצב של תקיעות ובושה מלבקש עזרה ולצאת מהחנק בו הם חיים. אנחנו, במרכז לפינוי דירה בישראל, עוסקים בנושא מזה 25 שנים, ומכירים את הבעיה מקרוב מאד. אנחנו ניגשים למשימת הפינוי בעדינות, בהקשבה, במקצועיות ותוך כדי שיח מתמיד עם האגרן. לא נכפה עליו דבר, ונשתף אותו בתהליך מתחילה ועד הסוף. בצורה דיסקרטית נשמור על הכבוד שלכם, ונפנה כל חפץ ונייר למקום הנכון עבורו. מוצרי מתכת ופלסטיק למכליות המתאימים, בגדים וצעצועים לתרומה, עיתונים ודפים למחזור, כך עד שהבית יתחיל לקבל חיים חדשים. לאחר הפינוי אנחנו ננקה ונשטוף ביסודיות את הבית ונחזיר אותו למצב ראוי ונעים, שניתן להתחיל ולחיות בו כפי שבית אמרו להיות, חם נעים ומלא אוויר ואור. אז אם אתם אגרנים, או שנתקלתם בבן משפחה שסובל מבעיית האגרנות או בדרך לשם, דעו, כי הדרך לטיפול בבעיה מתחילה בשינוי הסטטוס שלו. כאשר האגרן מתחיל לראות שהבית מעט נקי ומעט מסודר, הוא מתחיל להאמין שזה אפשרי, הוא מתחיל לשתף פעולה ולייצר לעצמו את הבית שבסתר ליבו הוא כמהה אליו. כך אנחנו במרכז לפינוי דירה בישראל מעניקים את האמביציה ואת התקווה לעשרות ומאות אגרנים שחיים בישראל ומבקשים לחיות אחרת.

איך מוצאים פינוי אגרנות כפייתית מקצועי?

כל אדם חייב להרשות לעצמו שירות של פינוי דירה בפרט כשמדברים על בית עמוס באשפה או זבל בשל אגרנות.
יש בהחלט שירותים שאסור לפספס ומקצתם זה בדיוק השירות הזה שעליו אנחנו מדברים, פינוי דירה שמאפשר ביום מן הימים לראות את הים, לראות את העולם להצליח למכור את הנכס במחיר טוב או שוב לחזור להתחלה היפה שלשכנים היה כיף לגור בסביבה הזאת לצידך.
מעכשיו גם אתם יכולים ואפילו חייבים את הפינוי הזה למי שאתם אוהבים באמת, מהיום לא חייב יותר לתת למי שאתם אוהבים לחיות בשנאה עצמית, בדוחק או בקושי.
כבר מצאתם מפנים לצורך מימוש הפינוי הזה? המפנים השקולים, בעלי היוזמה, מדייקים בכל זמן וכל פעולה ופעולה, מגיעים למשימה הזאת עם כוח רצון עז ולצד חוש הומור מפותח מעבירים את הפינוי הזה על הצד הטוב ביותר כך שאף צד לא ייפגע וכולם יצאו נשכרים מפעולת הפינוי הידועה עם תוצאה של שינוי אמיתי לחיים.
שי פינוי דירה וקבוצת המפנים שלו מציעים לכם פינוי עם גישה לכל דבר, תוך זמן ידוע מראש ותנאים טובים ביותר באין מפריע לשכנים, ללא תפיסת מיקום, חנייה, מעלית או חדר מדרגות.
מזה הרגע הפינוי שלכם יוצא לדרך באמצעות אנשים חזקים, עצמאיים, מומחים בפירוק, הרכבה, פינוי זבל, ניקיון, שיפוץ וכל מה שצריך כדי שבסופו של דבר בן המשפחה שלכם או אפילו אתם תחזרו לשגרת החיים אליה אתם מתגעגעים כל כך.
עזבתם את המקום ומצאתם נכס שונה שהפתיע אפילו אתכם? זכרו, כל פינוי בפרט פינוי של אנשים המכורים לאגירה מתחיל ונגמר באנשים זריזים, אמיתיים ובעיקר כאלה שמוכנים להתאמץ בשבילכם להצלחת המשימה.

התקשרו לייעוץ דילוג לתוכן