הובלות

העברת תכולת דירה, משרד, חנות, מפעל או כל נכס אחר היא משימה שחשוב להפקיד אך ורק בידיים אחראיות. גם כשמדובר על הובלה של פריטים בודדים ואפילו פריט אחד בלבד, עדיין נדרשת מקצועיות מצד המובילים, ולא פחות חשוב – אמינות מוחלטת. עם חברת המרכז לפינוי דירה בישראל, שמספקת גם שירותי הובלות בכל רחבי הארץ, מובטח לכם ראש שקט באמת.

מתי צריך שירות הובלות?

הובלה היא שירות חיוני בכל מקרה שבו נדרשת העברת תכולה רבה. יחד עם זאת מומלץ בחום לא לנסות להוביל לבד גם פריט בודד – ספה, מזרון, ארון, שידה, מכונת כביסה וכו'. סיבה אחת לכך היא שסחיבה לא מיומנת עלולה לגרום לפגיעה פיזית ואפילו חמורה, וסיבה שנייה היא שהפריט עצמו עלול להינזק תוך כדי הובלתו באופן לא מקצועי.

קבלו הצעת מחיר ללא התחייבות

התחייבות נוספת של המרכז לפינוי דירה בישראל היא למחירים נוחים מאוד. על-מנת שנוכל לספק לכם הצעת מחיר מותאמת אישית אליכם, אנחנו זקוקים באופן טבעי לפרטים רלוונטיים. מוזמנים לפנות אלינו ולספר לנו מה בדיוק אתם צריכים – ומיד תקבלו מאיתנו הצעת מחיר. חשוב להדגיש שההצעה כמובן לא מחייבת אתכם, אם כי אנחנו משוכנעים שהעלות הנמוכה והתועלת המרבית יגרמו לכם לבחור בנו.

ליצירת קשר עם נציג השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם:

הובלות - למה לבחור בנו לביצוע המשימה?

חברת המרכז לפינוי דירה בישראל מציעה שירותי הובלות גם ביחד עם פינוי וגם בפני עצמם. בכל מקרה השירות מתאפיין באדיבות, באמינות מוחלטת, במילוי כל ההתחייבויות ובפרט עמידה בלו"ז שסוכם, ובעבודה מהירה מצד אחד וזהירה מצד שני – כך שכל התכולה תגיע ליעדה בשלום, וכמו כן לא ייגרמו נזקים לקירות, משקופים, מעליות, חדר המדרגות וכו'.

היתרונות שלנו בביצוע הובלה

הניסיון של הצוות, הזמינות הגבוהה, העבודה האחראית, השמירה הקפדנית על הרכוש, האדיבות, ביטוח התכולה המלא וכמובן היושרה ומילוי כל ההתחייבויות – כל אלה הופכים את ההובלות שאנחנו מבצעים ליעילות מאוד ובעיקר לנעימות עבור הלקוחות.

התקשרו לייעוץ דילוג לתוכן