הכנה למכירה

רוצים למכור נכס במחיר הגבוה ביותר האפשרי? עם שירות הכנה למכירה המשימה פשוטה יותר. שירות זה ניתן בהתאמה מדויקת למצב הדירה או המשרד, כשבכל מסגרת תקציב ניתן לשדרג כל חלל ולמצוא קונים בזמן קצר ובמחיר המבוקש. למעשה, סביר להניח שעם ההכנה המקצועית שלנו תקבלו על הנכס 10%, 15% ואפילו 20% יותר מכפי שתוכלו לקבל כיום.

מתי צריך שירות הכנה עבור מכירה?

שירות הכנה עבור מכירה נחוץ בכל מקרה שבו יש פער בין הפוטנציאל של הנכס לבין המצב הנוכחי שלו. בפרט ניתן לזהות פער של ממש בדירות שמתקבלות בירושה, וזאת משום שבדרך כלל התחזוקה שלהן בשנים האחרונות הייתה פחות מוקפדת. גם כשישנן בעיות נקודתיות כדאי לבצע תהליך ממוקד של השבחה – וכך לקבל עבור הנכס סכום כסף גבוה יותר.

קבלו הצעת מחיר ללא התחייבות

מוזמנים לפנות אל המרכז לפינוי דירה בישראל ולקבל הצעת מחיר עבור הכנת נכס למכירה מכל סוגי הנכסים. הפנייה לא מחייבת אתכם – אלא רק אותנו, להבין מהם הצרכים שלכם, איך אפשר לשדרג את הדירה באופן מיטבי ואיך לעשות זאת בעלות מינימלית.

ליצירת קשר עם נציג השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם:

הכנה למכירה - למה לבחור בנו לביצוע המשימה?

המרכז לפינוי דירה בישראל פועל בהצלחה כבר יותר מ-15 שנים. לאחר שטיפלנו באלפי דירות, יש לנו ניסיון רחב היקף לא "רק" בפינוי דירות אלא גם בהכנתן לקראת הצגתן לקונים פוטנציאליים. סיבה טובה נוספת לבחור בנו לביצוע המשימה היא היעילות הרבה שבה אנחנו עובדים, כך שתהליך המכירה לא יתעכב שלא לצורך. זמינות גבוהה ואמינות ללא פשרות משלימות שירות שכדאי להיעזר בו.

היתרונות שלנו בביצוע הכנה למכירה

היתרון העיקרי שלנו הוא המיומנות הגבוהה בביצוע כל הפעולות שיעזרו לכם למכור את הנכס במחיר מרבי: פינוי תכולה מיותרת, סיוד וצביעה, תיקונים קטנים (למשל של תריסים שבורים), ניקוי יסודי ובפרט של חדר הרחצה והמטבח ועוד. בנוסף נספק לכם טיפים יעילים למספר פעולות פשוטות שתוכלו לבצע בעצמכם כדי להעניק לדירה את המראה המחמיא ביותר, ובהתאם למכור אותה בסכום שישמח אתכם מאוד.

התקשרו לייעוץ דילוג לתוכן