ניקיון הבית הוא משימה מורכבת ולא כולם מסוגלים לבצע אותה באופן מושלם. האמת היא שכשאנחנו צעירים וכוחנו במותננו מרבית השעות שלנו משוקעות בעבודה. בהמשך החיים אמנם אנחנו מתפנים מהעבודה, אולם במרבית המקרים בשלב זה הגוף בוגד בנו ואיננו יכולים לבצע ניקיון יסודי ומושלם בבית. זאת ועוד, העלייה ברמת החיים הובילה לכך שאנשים כיום מעדיפים להשקיע את שעות הפנאי שלהם לא בניקיון הבית אלא בטיולים, חוגים, חיי חברה ועוד .

למה חשוב לחיות בבית מסודר ונקי?

ההבנה שבית מסודר ונקי הוא לא רק נוחות אלא גם שקט לנפש הובילה לכך שאנשים רבים מקפידים על חיים בבית מאורגן. זה אומר תחזוקה נאותה, ניקיון כללי וחשיבה על הפרטים הגדולים והקטנים כאחד. המרכז לפינוי דירה בישראל מעניק שירותי פינוי וניקוי דירות בדיוק למצבים שבהם אין לנו זמן או יכולת לבצע זאת בעצמנו.

באילו מקרים נדרש לשירות פינוי דירה?

השירות נדרש במקרים הבאים:

חבילה מותאמת אישית

בכל אחד מהתרחישים הללו המרכז לפינוי דירה בישראל יעניק לכם חבילה מותאמת שתאפשר לכם לקבל בסיום התהליך דירה נקייה ומסודרת בדיוק לפי שביעות רצונכם. בשלב הראשון נבין מה מטרת הפינוי- האם מדובר על דירה שבה תגורו או דירה למכירה? האם מדובר על דירה בירושה או דירה שעברה שיפוץ? לאחר שנבין מה המטרה נקבע מהם השירותים המסוימים שתצטרכו החל מהדברה וכלה בצביעה וחיטוי הנכס.

תהליך מותאם לקצב שלכם

בשלב הבא ייקבע לוח הזמנים של הפינוי תוך חשיבה על הדחיפות של הפינוי או על משך הזמן המועדף מבחינת הלקוחות. המרכז לפינוי דירה בישראל מקצה צוות מקצועי לכל פרויקט כזה ומעניק שירות מעולה בשקיפות והדדיות ומחיר הוגן. צרו עמנו קשר ונשמח לענות לכל שאלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.