פינוי ירושה

כשאדם הולך לעולמו, בחלק מהמקרים נשארים אחריו פריטים שהיורשים שלו לא זקוקים להם. כשזה המצב, מומלץ לבצע פינוי מסודר של כל התכולה המיותרת – בעזרת אנשי המקצוע המיומנים והאמינים של המרכז לפינוי דירה בישראל. אנחנו נגיע לנכס, ובהתאם למצב החפצים נקנה את תכולת הירושה או נפנה אותה, כך שבכל מקרה תוכלו להפיק מקסימום תועלת מהנכס.

מתי צריך שירות פינוי ירושה?

באופן עקרוני כל אחד וכל אחת יכולים לנסות לפנות את התכולה בעצמם. יחד עם זאת כדאי לדעת שתמיד נדרשת הרבה יותר עבודה מכפי שתעריכו מלכתחילה (אלא אם כן יש לכם ניסיון בביצוע פינוי ירושות). כשיש פריטים כבדים כדאי במיוחד להיעזר באנשי מקצוע כדי לא לגרום לעצמכם פגיעות פיזיות. גם בהיבט הרגשי פינוי ירושה של אדם קרוב לכם הוא חוויה לא פשוטה – סיבה נוספת להזמין את השירות.

קבלו הצעת מחיר ללא התחייבות

כדי שנוכל לספק לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד, אנחנו צריכים כמובן לדעת מספר פרטים חשובים: מיקום הנכס, כמות התכולה, האם ישנם חפצים בעלי ערך כספי, האם יש פריטים גדולים וכבדים, האם ישנה גישה נוחה לדירה ועוד. מוזמנים ליצור קשר עם המרכז לפינוי דירה בישראל, ללא כל התחייבות מצדכם – ולאחר שנברר את כל הפרטים הנ"ל נציע לכם שירות מקצועי במיוחד במחיר תחרותי במיוחד.

ליצירת קשר עם נציג השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם:

פינוי של הירושה - למה לבחור בנו לביצוע המשימה?

פינוי ירושות הוא שירות שמחייב אמינות ללא פשרות. במקרים רבים היורשים לא יודעים בדיוק מה יש בנכס, וגם אם עברו עליו ביסודיות הם עשויים לפספס פריטים שונים. המרכז לפינוי דירה בישראל מקפיד על יושרה מלאה, וזאת בנוסף לפינוי היעיל שמושלם תוך זמן קצר ככל האפשר – כך שתוכלו להשכיר את הנכס, למכור אותו או לחיות בו כבר בקרוב.

היתרונות שלנו בביצוע פינוי של ירושה

אנחנו מבצעים פינוי ירושה ביעילות, בזהירות מוקפדת כדי לא להוביל לאי נעימויות מול השכנים וכמובן לא לגרום נזק לדירה עצמה, באמינות גבוהה ותוך הקפדה על פינוי כל החפצים המיותרים רק לאתרים מורשים. אם יש חפצים שעדיין ניתן להשתמש בהם נוכל לתרום אותם בשמכם לנזקקים ולעמותות רלוונטיות, או לקנות אותם מכם. השירות ניתן בזמינות גבוהה ובאדיבות רבה.

התקשרו לייעוץ דילוג לתוכן