פינוי ירושות

ירושה היא מצד אחד נכס כלכלי שמאפשר לשפר את החיים, ומצד שני גם מטלה שמחייבת השקעת זמן ומאמץ – אלא אם כן נעזרים במומחים לפינוי ירושות כמו המרכז לפינוי דירה בישראל. עם אנשי מקצוע מיומנים ואמינים התכולה שאין בה תועלת מפונה תוך זמן קצר, וניתן להשתמש בנכס עצמו לכל מטרה – השכרה, מכירה או מגורים.

מתי צריך שירות פינוי ירושות?

הכלל פשוט: ככל שהיקף הירושה רב יותר, ובפרט אם היא כוללת חפצים גדולים, כבדים, חדים או כאלה שעלולים לפצוע אנשים לא מיומנים שינסו לפנות אותם, כך כדאי יותר להיעזר בשירות פינוי ירושה מקצועי. שירות כזה גם חוסך את הטרחה הכרוכה בפינוי התכולה לאתרי פסולת רלוונטיים, שכן רוב הרשויות המקומיות מקפידות מאוד על אי השארת פריטים מיותרים ברחוב סתם כך.

קבלו הצעת מחיר ללא התחייבות

העלות של פינוי ירושות נקבעת בהתאם להיקף החפצים ולסוג החפצים שבדירה. אם חלקם עדיין במצב תקין ויש בהם תועלת, ייתכן שהצעת המחיר תכלול גם רכישה שלהם. בכל מקרה אנחנו מקפידים על הצעת מחיר מסודרת ומפורטת מאוד – שאותה תוכלו לקבל מאיתנו ללא כל התחייבות מצדכם, פשוט מוזמנים ליצור איתנו קשר ולספר מה בדיוק צריך לפנות ומאיפה.

ליצירת קשר עם נציג השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם:

פינוי של ירושה - למה לבחור בנו לביצוע המשימה?

בגלל האמינות שמבחינתנו מהווה ערך שאין להתפשר עליו. בזכות הזמינות הגבוהה, כך שכבר תוך זמן קצר הדירה תהיה פנויה מכל חפץ שלא תרצו שיהיה בה. בגלל ההקפדה על עבודה נקייה ומסודרת, כולל במידת הצורך שירותים משלימים כגון ניקוי מקצועי ו/או הדברה. וגם בזכות המחירים הנוחים מאוד.

היתרונות שלנו בביצוע פינוי של ירושות

המרכז לפינוי דירה בישראל הוא חברה ותיקה שצברה אלפי לקוחות מרוצים בזכות השירות האמין, הזמין והמחויב. ההתנהלות המקצועית מבטיחה אפס נזקים לדירה ולמרחבים המשותפים בבניין, כשבנוסף יש לנו ביטוח מלא על כל עבודה – שקט נפשי מלא מבחינתכם.

התקשרו לייעוץ דילוג לתוכן