פינוי מהגג

בעידן שבו מחירי הנדל"ן לא מפסיקים לעלות, גג הוא שטח יקר ערך. למרות זאת יש גגות שהפכו בעיקר למקום ההוא שאליו מעבירים את כל מה שאין לו מקום בבית, כולל במקרים רבים חפצים שאין בהם יותר צורך אמיתי. כשמגיע הרגע שבו נדרש פינוי הגג, מתגלה עובדה פשוטה: מדובר במשימה תובענית מאוד – שכדאי להפקיד אותה בידיים המקצועיות של המרכז לפינוי דירה בישראל.

מתי צריך שירות פינוי מהגג?

בחלק מהמקרים יתבצע פינוי מהגג לקראת איטום הגג, וזאת משום שאי אפשר להניח יריעות ביטומניות כשכל המשטח עמוס בחפצים, וגם זיפות כמובן אינו אפשרי. במקרים אחרים פינוי גגות נועד לאפשר שימוש מועיל יותר בשטח היקר, ועוד סיבה טובה להזמין שירות פינוי היא כשרוצים למכור או להשכיר את הנכס ומן הסתם אי אפשר לעשות זאת כשהגג נראה כמו אתר פסולת.

קבלו הצעת מחיר ללא התחייבות

לקבלת הצעת מחיר מותאמת ספציפית לגג שלכם ולתכולה שהצטברה בו, מוזמנים ליצור קשר. הצעת המחיר לא מחייבת אתכם – יחס העלות תועלת המשתלם מאוד של שירות פינוי מגג של המרכז לפינוי דירה בישראל הוא זה שיניע אתכם לבחור נכון.

ליצירת קשר עם נציג השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם:

פינוי מהגג למה לבחור בנו לביצוע המשימה?

פינוי מהגג הוא משימה מורכבת מאוד, בעיקר בגלל הצורך להוריד את כל הג'אנק והחפצים המיותרים אל גובה הרחוב – כמובן מבלי לפגוע בבניין עצמו. גם לאחר מכן העבודה עדיין לא הסתיימה, שכן אי אפשר להשאיר פסולת זרוקה ברחוב אלא יש להעביר אותה לאתרים ייעודיים. כשמדובר בכמות גדולה של חפצים או בפריטים כבדים במיוחד, מתווסף לכל הנ"ל קושי פיזי – ולכן מומלץ להיעזר באנשי מקצוע.

היתרונות שלנו בביצוע פינוי גגות

השירות שלנו מתאפיין ב-3 יתרונות כבדי משקל: הוא מבוסס על ניסיון של שנים רבות בתחום, הוא מתבצע במלוא האחריות הנדרשת והוא זמין עבורכם כך שתוכלו ליהנות מהגג תוך זמן קצר. המחיר המשתלם מהווה גם הוא יתרון של ממש, וכך גם הביטוח על העבודה כך שמובטח לכם ראש שקט באמת.

התקשרו לייעוץ דילוג לתוכן