פינוי מקלט

המקלט הוא המקום שאמור לספק לכל דיירי הבניין מחסה וביטחון במצבי חירום. למרות זאת, יש מקלטים שהפכו למעין מחסנים ובמקרים מסוימים כבר אי אפשר להשתמש בהם לייעוד המקורי והחשוב כל כך. חברת המרכז לפינוי דירה בישראל מפנה מקלטים מכל התכולה המיותרת והפסולת שהצטברה בהם ומשמישה אותם, כך שברגע האמת תהיו מוגנים.

מתי צריך שירות פינוי מקלטים?

הכלל פשוט: אם כל דיירי הבניין יכולים לשהות במקלט בעת ובעונה אחת, גם למשך מספר שעות, בנינוחות וכשהחלל מרווח מספיק עבור כולם – אין צורך בשירות הפינוי. אם לעומת זאת השטח עמוס לעיייפה בפריטים שלא אמורים להיות בו, רק פינוי מקלט ע"י אנשי מקצוע מיומנים יחזיר אותו למצב המקורי ויכשיר אותו מחדש.

קבלו הצעת מחיר ללא התחייבות

בנוסף לשירות המקצועי מאוד, אנחנו מתחייבים גם למחירים נמוכים במיוחד. על-מנת לקבל מאיתנו הצעת מחיר מותאמת אישית עבורכם מוזמנים ליצור איתנו קשר – כשהמחויבות היא רק שלנו ומבחינתכם אין שום התחייבות.

ליצירת קשר עם נציג השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם:

פינוי המקלט למה לבחור בנו לביצוע המשימה?

פינוי של מקלט הוא עבודה פיזית מאומצת ותובענית. בנוסף, בחלק גדול מהמקרים מסתתרים בין כל החפצים גם חרקים, מכרסמים ושאר אורחים לא רצויים – ולכן לא כדאי לנסות לפנות את המקלט באופן עצמאי. עוד כדאי לזכור שהתקנות ברוב הרשויות המקומיות אוסרות על הנחת פסולת על המדרכה, כך ששירות מקצועי חוסך לכם גם את הטרחה שבהובלת כל הג'אנק והחפצים המיותרים לאתרים המיועדים לכך.

היתרונות שלנו בביצוע פינוי של מקלט

זמינות גבוהה, אמינות כערך עליון, ניסיון רב ובקיאות מעמיקה לגבי כל תקנות פיקוד העורף כך שנוכל לעזור לכם לוודא שהמקלט אצלכם בבניין אכן יגן עליכם במצב חירום. בנוסף אנחנו מקפידים על התנהלות רגישה ונחושה מול כל השכנים שהפכו את המקלט למחסן, ומקדישים את מלוא תשומת הלב לכל פעולה כך שלא ייגרם נזק במרחבים המשותפים של הבניין.

התקשרו לייעוץ דילוג לתוכן