פינוי רהיטים

הרהיטים שכבר לא משרתים אתכם הופכים לנטל ותופסים מקום יקר. על-מנת לפנות מקום לרהיטים חדשים יש צורך קודם כל להוציא את אלה הישנים מהבית, אבל בגלל הגודל והמשקל שלהם מדובר במשימה לא פשוטה. הפתרון הטוב ביותר הוא להיעזר בצוות המיומן של המרכז לפינוי דירה בישראל – שמקפיד על עבודה מסודרת ויעילה.

מתי צריך שירות פינוי רהיטים?

שירות פינוי של הרהיטים מיועד למי שעומדים לפני שיפוץ מקיף שבמסגרתו מוחלפים גם הרהיטים, למי שמפנים דירה לקראת השכרה או מכירה ולא זקוקים יותר לפריטי הריהוט בנכס, לפני רילוקיישן, במסגרת פינוי עיזבון וגם כשיש רהיטים במחסן ואין טעם להמשיך לאחסן אותם.

קבלו הצעת מחיר ללא התחייבות

הצעת מחיר לפינויים של הרהיטים משקללת את כמות הפריטים, הגודל, המשקל, הנגישות אל הבית, מצב הרהיטים ועוד פרמטרים. אנחנו מתחייבים למחיר אטרקטיבי מאוד, וכדי לקבל הצעה בלי שום מחויבות מצדכם כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור איתנו קשר.

ליצירת קשר עם נציג השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם:

פינוי רהיט - למה לבחור בנו לביצוע המשימה?

רהיטים מטבעם הינם פריטים גדולים, מסורבלים וכבדים. בלי מיומנות מקצועית הפינוי שלהם עלול לגרום לפציעות, לכאבי גב וגם לנזקים למשקופים ולקירות. סיבה נוספת לבחור בנו לביצוע פינוי זה ולא לנסות לעשות זאת בכוחות עצמכם היא שאי אפשר סתם להשאיר אותם ברחוב, כך שבלי השירות המקצועי מדובר בטרחה רבה.

היתרונות שלנו בביצוע פינוי זה

חברת המרכז לפינוי דירה בישראל מתנהלת בזמינות גבוהה מאוד, מגיעה עם כל הציוד הדרוש לפינוי מהיר של הרהיטים, מקפידה על עבודה מסודרת כך שלא ייגרם נזק לדירה או למרחבים המשותפים בבניין וגם על שירות אדיב. בנוסף, אם תרצו, נעביר רהיטים במצב סביר לנזקקים, ואת אלה שכבר אין בהם שימוש נשליך אך ורק באתרים שמיועדים לכך – כדי שאתם תוכלו ליהנות מראש שקט באמת.

התקשרו לייעוץ דילוג לתוכן